Форум города Мамадыш

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум города Мамадыш » Наша поэзия » Всем назло


Всем назло

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Всем назло к колеснице приделаю пятую спицу,
Подарю  крокодилу – галоши, а  зонтик  -  лещу,
Насажу сорняков в огороде. На волю синицу
Прямо в синее небо,  ладони разжав, отпущу.

Наряжу в разноцветные перья павлиньи ворону,
Научу неуклюжего рака свистеть на горе,
Хвост кобыле пришью, а собаке  - ещё одну ногу,
В тихом омуте музыку громко включу на заре.

В книге фигу увижу, в мешке утаённое шило
Променяю на мыло, баклушей набью целый воз,
Грязь свинье покажу, научу я кривляться гориллу,
Рыбу – плавать в реке, саламандру – отбрасывать хвост.

РаскроЮ неубитого мишки таёжного шкуру,
Крепкий сук, на котором сижу, топором отрублю,
Угожу из огня в полымя  (что не сделаешь сдуру?)
И на прежние грабли в который уж раз наступлю,

Вырву с корнем цветок, что самой был взращён и взлелеян,
На башке дурака я осиновый  кол  затешу,
Редькой хрен подслащу, назову я Фому Еремеем,
Стих родившийся  вилами я на воде  напишу.

+1

2

чудовий вірш! )))

0

3

Денис, невже це ти?!

+1

4

Як бачиш! А чому ти цей вірш на форумі Ники не виклала?

0

5

Який в сраку форум Ники? Та нах він мені здався! Та щоб тій курві в сраці таранка штопором стала!

+1

6

О це так! Я й не знав, що ти здатна на такі емоції! Адже в тебе така витончена поетична натура!

0

7

Як бачиш, вони мене там вивели з себе. Мало, що забанили, так ще й Ленчик весь час робить мені падлянки, хоча я її не рухаю. Уявляєш, позавчора зареєструвалася ТУТ! І тільки для того, щоб написати про мене бридкості!

0

8

І що, цікаво, ти тій дурній сучці відповіла?

0

9

Я цю драну паскудну суку взяла та й мовчки забанила по IP! Ти ж знаєш, що ми з Ільнариком тут два адміна, так що я можу банити кого хочу. Там треба було обов'язково вказати причину бану, так я цю причину написала їй по-адигійськи. Якщо вона така розумна, нехай знайде собі перекладача з адигійської мови, якщо захоче дізнатися причину бану! :rofl:  :rofl:  :rofl:

+1

10

Правильно зробила, поділом їм, паскудним наволочам! В топку їхні паскудні бридкі свинські морди!!!  :cool:

0

11

Денис, якби ти знав, які неймовірні чутки вона про мене розпускає! Неначе я у відповідь на негативну критику всім посилаю трояни! А я навіть не знаю толком, що таке троян. Цим Конкорд займається, він і послав їй трояна за своєю ж ініціативою, я його про це не просила. Це в нього забава така! А якби ти знав, яка вона потвора на обличчя! Вона молодша за мене, їй 25, здавалося б, самий розквіт для жінки, але якби ти таку морду як в неї уві сні побачиш, то не пробудишся!

0

12

Так так!!! Я її фотку десь бачив, слава Богу в мене в той момент був Валідол недалеко!  :bad:

0

13

А де ти її фотку бачив? Це тоді, коли ти на форум Ники легально заходив та в коротких віршоіграх брав участь?

+1

14

Саме тоді! Я всі фотки бачив, і Ники, і Ленчика, і Патріции, і Даміри - всі вони неймовірні потвори!!! Нічого дивного в тому, що на них ніхто одружуватися не хоче!

Отредактировано camry (2007-09-20 22:14:37)

0

15

Денис, ну навіщо ж ти так грубо - прямо всіх їх потворами називаєш? На мій поглад, Даміру можна в деякій степіні назвати навіть симпатичною!

0

16

Оце страхопудало Даміру??? Можна назвати симпатичною???????? Та вона страшніша водневої бомби!!!!!!!!

0

17

Але по крайній мірі, Даміра хоча би грамотна, без помилок пише, нема до чого придратися. А Ленчик, хоч і журналістка, але не вміє правильно розставити розділові знаки. Я піаністка, та й то грамотніша за неї. А вона ще розпускає плітки про мене, неначе мене на багатьох форумах забанили. Це неправда! Мене забанили лише на двох форумах: у Ники та на Мельниці. І все! Нехай вона назве мені ще якісь форуми, де мене "забанили"!

0


Вы здесь » Форум города Мамадыш » Наша поэзия » Всем назло